Op. Dr. Gökhan Haytoğlu

Op. Dr. Gökhan Haytoğlu

Estetik ve Plastik Cerrahi

1982 yılında Hatay’da doğan Dr. Haytoğlu ilk, orta ve lise eğitimini Hatay’ da tamamladı. Ardından 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlayan Dr. Haytoğlu, 2004 yılında Washington University Orthopaedic Research Lab., St. Louis , USA ‘da araştırmalara katıldı. 2006 yılında tıp doktoru ünvanını alarak aynı yıl girdiği TUS sınavında derece elde ederek İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.B.D’de ihtisasa başladı. 2010 yılında ABD’ de USMLE sınavlarını başarıyla tamamlayarak ECFMG sertifikasını almaya hak kazandı. Aynı yıl Case Western Reserve University, Cleveland’ da estetik yüz ve burun cerrahisi ile migren cerrahisinin dünyada tanınmış isimlerinden olan Dr. Guyuron ile çalışma fırsatı buldu. Bu esnada kraniofasial cerrahinin dünyaca meşhur ismi olan Dr. McCarthy ile Cleveland Clinic’ te kadavra çalışmalarına katıldı. Sıçanlar üzerinde yağ enjeksiyonunun kafatası defektlerine etkisini inceleyerek uzmanlık tezini tamamladı. Bu araştırma İngiltere’de European Microscopy Congress (EMC2012), Manchester’ da bildiri olarak sunuldu.

2012 yılında mecburi hizmetini Kırklareli Devlet Hastanesi’ nde yaptı. 2014 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde çalıştı ve aynı yıl El Paso Cosmetic Surgery, Texas, ABD’ de dünyanın sayılı isimlerinden Dr. Sozer’ in yanında özel ilgi alanı olan Post-Bariatrik Cerrahi- Body Contouring alanında eğitim aldı.

Dr.Haytoğlu’ nun ulusal ve uluslararası yayımlanan birçok makalesi ve sözlü sunum yapılan posterleri mevcuttur. Kendi branşında son yenilikleri takip etmek amacıyla her yıl ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara düzenli bir şekilde katılmaktadır.

Kütüphane

Hyaluronik Asit Dolgular ile Dudak Büyütme ve Şekillendirme
Bu eğitimde; hyaluronik asit dolgular ile dudak büyütme ve şekillendirme sırasında adım adım izlenen yollar anlatılacaktır. İdeal dudak dolgusu için nelere dikkat etmek gerekir? Dudaklardaki uyumsuzluk ve hacim kaybı nasıl giderilir? Alt ve üst dudağın birbiri ile orantısı nasıl sağlanmalı?
Webinar
1 Saat