Meducast Nedir?

Meducast, tıp eğitimine ilişkin tüm paydaşların buluştuğu, bu alandaki tecrübelerin paylaşıldığı, her branşta çevrimiçi (online/webinar) ve kapalı devre (video) eğitim süreçlerinin takip edilebileceği, yeni ufuklar açan tıbbı bir eğitim platformudur.

Hemen Kayıt Ol

Bilgisayar ve Telefonunuz ile her yerden erişim

Yer, mekan fark etmeksizin bir telefon veya bilgisayar ile eğitiminize her yerden devam edebilirsiniz!

Meducast neyi amaçlıyor?

Tıp dünyasına henüz adım atan sağlık personeline, her alandan eğitim fırsatları sunmak; hali hazırda sektör içerisinde görev yapan çalışanlara, kendini yenileme ve geliştirme imkânları sunarak, bu alanda yenilikçi çözümler ortaya koymak temel amacıdır.

Kimler Eğitmen Olabilir?

Sağlık sektöründe, kendi alanının öncüsü olmuş, çığır açan pedagojik yetkinliklere sahip uzmanlar, akademisyenler ve teorisyenler eğitmen olarak görev alabilir.

Meducast Eğitim Teknolojisi

Eğitimler, kayıt sürecinden değerlendirme aşamasına kadar, online (webinar) olarak HTML5 WebRTC video konferans altyapısı ile ek bir yazılıma ya da programa ihtiyaç duymadan web tarayıcısı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Meducast Kütüphane

Alanında yetkin, formasyona sahip eğitmenlerin katılımları ile tıpta farklı alanlarda, özenle çekimleri yapılmış, zaman ve mekân problemi olan katılımcıların, kendi ihtiyaç ve planlamalarına göre satın alıp izleyebileceği kapalı devre (video) eğitimlerin bulunduğu arşivdir.

Çevrimiçi Videolarım Ne Olacak?

Meducast’te vereceğiniz online (webinar) eğitimler video konferans sistemimiz tarafından otomatik olarak kayıt altına alınacaktır. Bunun nedeni canlı eğitimlerde katılımcıların internet erişiminde problem yaşaması sonucu eğitimin bir kısmını kaçırması olasılığına karşın eğitim bitiminden sonra belirli süreli tekrar izlemesine olanak sağlamaktır. Ayrıca verdiğiniz eğitim onayınız doğrultusunda kapalı devre (video) sistemimiz olan kütüphane alanından tekrar satın alınabilir durumda açılabilmektedir. Bu sayede vermiş olduğunuz eğitimden aynı oranda gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.