Sıkça Sorunlan Sorular Nasıl yardımcı olabiliriz?

Eğitimler

Eğitim planımıza anasayfa da bulunan eğitim takvimi ya da eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Birebir eğitimler için aşağıdaki form aracılığı ile bire bir eğitim almak istediğiniz eğitmeni bize bildirmeniz yeterlidir. Sonrasında ekibimizden arkadaşlar eğitmenimiz ve sizin uygun olduğunuz tarihlerde randevu oluşturarak size özel bir ödeme linki oluşturacaktır.

Eğitimler esnasında ekranın sol tarafında görebileceğiniz genel sohbet alanından ya da sol tarafta bulunan kişilerin üzerine tıklayarak sadece seçtiğiniz kişiler ile özel sohbet edebilirsiniz.

Eğitimlerin sürelerine göre belirli periyotlarda ya da eğitmenlerin isteği doğrultusunda önceden belirlenecek şekilde molalar verilecektir. 

    Şu an için satın almadığınız eğitimlere ulaşmanız mümkün değildir. Önümüzdeki günlerde tüm eğitim kayıtlarımıza ulaşabileceğiniz bir kütüphane oluşturacağız ve bu alan aylık/yıllık fee bedel karşılığı erişime açık hale getirilecektir.

Eğitimlerde eğitmen istemediği sürece eğitim tek yönlü anlatım şeklinde gerçekleştirilecektir. Eğitmenin isteği doğrultusunda birebir görüşme ya da video konferans olarak eğitimlerde sistemimiz üzerinde mümkündür.

Eğitim başladığı andan itibaren ekranın sonunda bulunan “Genel Sohbet” alanından eğitmene sorularınızı iletebilirsiniz. 

Eğitim esnasında internet bağlantınızda yaşadığınız anlık problemlerde “Eğitimlerim” başlığından tekrar katılabilirsiniz. Eğitim süresince sorununuz devam eder ve eğitim sonlandığında satın aldığınız eğitimlerin kayıtları, eğitimin bitiminden bir gün sonra 1 yıl süre ile “Eğitimlerim” başlığının altında ulaşılabilir olacağı için yine “Eğitimlerim” başlığı altından kayıtlara ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızınız veri aktarımı açısından önemli, ancak kullandığımız program sayesinde, çok düşük bağlantı hızında bile sorun yaşamazsınız. Eğitime kayıt olmadan önce internet hızınızın yeterli olup olmadığını test etmek isterseniz, bu konuda destek verebiliriz.

Satın aldığınız tüm eğitimlerin kayıtlarına, eğitimden bir gün sonra “Eğitimlerim” başlığından ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız eğitimlere kullanıcı panelinizde bulunan “Eğitimlerim” başlığından ulaşabilirsiniz.

Üyelik

Şu anda sistemimizde aylık/yıllık üyelik aktif değildir. Önümüzdeki günlerde geçmiş eğitimlere ulaşabileceğiniz kütüphane alanımıza aylık/yıllık fee bedel karşılığı ulaşabileceğiniz bir üyelik planı ile hizmet vermeyi planlıyoruz. Kütüphane sistemimiz aktif olduğunda bilgi almak için aşağıdaki formdan kayıt olabilirsiniz.

Sistemden almak istediğiniz bildirimleri SMS, mail, vb. şekilde profilinizde bulunan “Bildirimler” alanından özelleştirebilirsiniz.

Meducast ödeme altyapısı olarak iyzico kullanmaktadır. İyzico üzerinden tüm kredi kartları, banka kartları ve iyzico bakiyeniz üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt esnasında girdiğiniz GSM numaranıza SMS ile gelecek kodu ekrana girerek üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz.

Kayıt sayfasından isim soyisim, e-posta ve telefon numaranız ile sisteme üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi kısa mesaj doğrulaması ile aktif etmeniz gerektiğinden telefonunuzun yanınızda olduğuna emin olun.

Eğitmen

Sistemde eğitmen olmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Profil alanınızdan fotoğraf ya da tanıtıcı videonuzu yükleyebilirsiniz.

Videoları yatay (1920x1080) ve arka planın mümkün olduğu kadar sade olacağı şekilde çekerek sisteme yükleyebilirsiniz.

Sunum dosyanızı eğitim öncesi ya da esnasında sol at kısımda bulunan + ikonundan sisteme yükleyebilir ve katılımcıların görebileceği şekilde üzerinde işlemler yapabilirsiniz.