Sıkça Sorunlan Sorular Nasıl yardımcı olabiliriz?

Webinarlar

Webinar planımıza Webinar sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Birebir workshoplar için aşağıdaki form aracılığı ile bire bir weorkshop almak istediğinizi bize bildirmeniz yeterlidir. Sonrasında ekibimizden arkadaşlar ve sizin uygun olduğunuz tarihlerde randevu oluşturarak size özel bir ödeme oluşturacaktır.

Workshop talebi için tıklayınız.

Webinarlar esnasında ekranın sol tarafında görebileceğiniz genel sohbet alanından ya da sol tarafta bulunan kişilerin üzerine tıklayarak sadece seçtiğiniz kişiler ile özel sohbet edebilirsiniz.

Webinarların sürelerine göre belirli periyotlarda ya da uzmanların isteği doğrultusunda önceden belirlenecek şekilde molalar verilecektir. 

    Şu an için satın almadığınız eğitimlere ulaşmanız mümkün değildir. Önümüzdeki günlerde tüm eğitim kayıtlarımıza ulaşabileceğiniz bir kütüphane oluşturacağız ve bu alan aylık/yıllık fee bedel karşılığı erişime açık hale getirilecektir.

Webinarlarda uzman istemediği sürece webinar tek yönlü anlatım şeklinde gerçekleştirilecektir. Uzmanın isteği doğrultusunda birebir görüşme ya da video konferans olarak werbinarlarda sistemimiz üzerinde mümkündür.

Webinar başladığı andan itibaren ekranın sonunda bulunan “Genel Sohbet” alanından uzmana sorularınızı iletebilirsiniz. 

Webinar esnasında internet bağlantınızda yaşadığınız anlık problemlerde “Kütüphanelerim” başlığından tekrar katılabilirsiniz. Webinar süresince sorununuz devam eder ve webinar sonlandığında satın aldığınız webinarların kayıtları, webinarın bitiminden yaklaşık bir hafta sonra 1 yıl süre ile “Kütüphanelerim” başlığının altında ulaşılabilir olacağı için yine “Kütüphanelerim” başlığı altından kayıtlara ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızınız veri aktarımı açısından önemli, ancak kullandığımız program sayesinde, çok düşük bağlantı hızında bile sorun yaşamazsınız. Eğitime kayıt olmadan önce internet hızınızın yeterli olup olmadığını test etmek isterseniz, bu konuda destek verebiliriz.

Satın aldığınız tüm webinarların kayıtlarına, webinardan bir gün sonra “Kütüphanelerim” başlığından ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız webinarlara kullanıcı panelinizde bulunan “Eğitimlerim” başlığından ulaşabilirsiniz.

Üyelik

Şu anda sistemimizde aylık/yıllık üyelik aktif değildir. Önümüzdeki günlerde geçmiş eğitimlere ulaşabileceğiniz kütüphane alanımıza aylık/yıllık fee bedel karşılığı ulaşabileceğiniz bir üyelik planı ile hizmet vermeyi planlıyoruz. Kütüphane sistemimiz aktif olduğunda bilgi almak için aşağıdaki formdan kayıt olabilirsiniz.

Sistemden almak istediğiniz bildirimleri SMS, mail, vb. şekilde profilinizde bulunan “Bildirimler” alanından özelleştirebilirsiniz.

Meducast ödeme altyapısı olarak iyzico kullanmaktadır. İyzico üzerinden tüm kredi kartları, banka kartları ve iyzico bakiyeniz üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt esnasında girdiğiniz GSM numaranıza SMS ile gelecek kodu ekrana girerek üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz.

Kayıt sayfasından isim soyisim, e-posta ve telefon numaranız ile sisteme üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi kısa mesaj doğrulaması ile aktif etmeniz gerektiğinden telefonunuzun yanınızda olduğuna emin olun.

Uzman

Sistemde uzman olmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Uzman Kayıt Formu İçin Tıklayın

Profil alanınızdan fotoğraf ya da tanıtıcı videonuzu yükleyebilirsiniz.

Videoları yatay (1920x1080) ve arka planın mümkün olduğu kadar sade olacağı şekilde çekerek sisteme yükleyebilirsiniz.

Sunum dosyanızı webinar öncesi ya da esnasında sol at kısımda bulunan + ikonundan sisteme yükleyebilir ve katılımcıların görebileceği şekilde üzerinde işlemler yapabilirsiniz.