Son Yazılar

Mezoterapi Eğitimi
22.09.2021

Mezoterapi Eğitimi

Son yılların en gözde medikal uygulamalarının başında gelen mezoterapi, dünyanın birçok bölgesinde birçok farklı tıbbi alanda kullanılan bir tedavi yöntemi olma niteliği taşıyor. Uygulama hem düşük dozlarda..

Devamı
Botox Eğitimi
22.09.2021

Botox Eğitimi

Günümüzde botoks uygulamalarına başvurma yaşı giderek düşüyor. Enjekte edildiği bölgedeki kaslara ulaşan sinyallerin engellenmesini sağlayarak kasların belirli bir süreliğine fonksiyonlarını kaybetmesini sağlayan bo..

Devamı
Dolgu Eğitimi
22.09.2021

Dolgu Eğitimi

Son yıllarda hem kadınların hem de erkeklerin yaşlılık belirtilerini azaltmak, daha hacimli yanaklara ve dudaklara sahip olmak, yaşlanma ile birlikte yüzde meydana gelen hacim kayıplarını gidermek için en çok tercih ettiği medikal ..

Devamı
Yeni Dünyada Online Sağlık Eğitimleri
21.02.2021

Yeni Dünyada Online Sağlık Eğitimleri

Özellikle pandemi süreciyle insanların alışkanlıkları bir hayli değişti. Bu doğrultuda pek çok sektör dijitalleşme yönünde faydalı adımlar attı. Dünya pandemi ile birlikte yepyeni bir düzenin içerisine..

Devamı
Sağlık Alanında Son Gelişmeleri Takip Etmek
22.12.2020

Sağlık Alanında Son Gelişmeleri Takip Etmek

Sağlık alanı teknolojik gelişmelerin en hızlı etki ettiği ve yaygın olarak kullanıldığı alanların başında geliyor. Teknolojinin insan hayatına getirdiği faydaların öncelikli olarak insan sağlığı için kullanılması, bu alanda oldukça..

Devamı

Daha aydınlık ve sağlıklı gelecekler için

Eğitimin yeni yolunu keşfedin

Teknolojinin hayatımıza getirdiği sonsuz değişikliğe ayak uydurmak, zamanı en iyi şekilde kullanmak, doğru bilgiye uzmanlar aracılığı ile ulaşmak ve istediğin zaman istediğin yerde kendini geliştirmek isterseniz Meducast’in değerli üyeleri arasına katılmanız yeterli.

Detaylı Bilgi
Yaklaşan webinar bulunamadı!